До уваги суб’єктів господарювання, які займаються бджільництвом та здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур на території громади!

Дата: 09.02.2023 15:38

15 лютого о 10:00 год. відбудеться  онлайн-нарада на тему: «Алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів міської влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл. Дотримання санітарного законодавства під час застосування, зберігання, транспортування пестицидів та агрохімікатів»,  організована відділом безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Дністровського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

За детальною інформацією бажаючі взяти участь в онлайн-зустрічі можуть звернутись за адресою: м. Сокиряни, вул. Центральна, 67  або ж за телефоном 2-12-51.