Громада попрощалась із загиблим воїном, патріотом Олександром Скубичем

Дата: 10.02.2023 16:20

Сьогодні, 10 лютого, у селі Олексіївка Сокирянщина попрощалась зі своїм земляком, захисником, вірним  сином України, Героєм – Олександром Скубичем.

Добродушний, з хоробрим серцем воїн з перших днів війни відчайдушно протистояв ворогові, зупиняючи ворожу навалу, боронячи рідну Україну від клятих російських загарбників.

Війна забирає найкращих… Провести в останню дорогу старшого солдата Олександра Скубича, життя якого обірвалось під час виконання бойових завдань на Донеччині, прийшли рідні, близькі, друзі, товариші, бойові побратими, перший заступник міського голови Іван Гангал, начальник Другого відділу Дністровського РТЦК та СП Іван Серебрянський, староста Олексіївського старостинського округу Надія Дімітрієва, небайдужі громадяни.

«Підступний ворог забрав життя у сумлінної та чудової людини… Ми повинні назавжди запам’ятати подвиг Героя і зробити все, аби про це знали й пам’ятали прийдешні покоління. Царство небесне і вічна пам’ять…» - звернувся перший заступник міського голови Іван Гангал.

Щирий та справжній патріот Олександр Скубич… Він вірив в Перемогу України, він її наближав... Своїм життям він захистив нас, українців, та наше майбутнє.

Схиляємо голову перед мужністю та стійкістю Олександра Степановича.

Вічна пам'ять відважному Сину Українського народу!