Поліцейські офіцери Сокирянської громади отримали два службових автомобілі

Дата: 17.02.2023 10:22

Авто марки «Renault Duster» надано Національною поліцією України в рамках реалізації Програми «Поліцейський офіцер громади». Варто зазначити, що Сокирянська територіальна громада першою серед громад Чернівецької області продемонструвала готовність до участі в проєкті та виконала всі вимоги для його успішного впровадження.

Мета програми полягала в тому, щоб офіцер поліції, пройшовши відповідне навчання та підготовку, постійно знаходився поряд із мешканцями свого округу, плідно із ними співпрацював та орієнтувався на їхні потреби.

Наразі на території Сокирянської громади захищають спокій громадян четверо поліцейських офіцерів: Костянтин Пилипчук, Олег Томнюк, Сергій Лях та Сергій Матковський.

Їх забезпечено відповідно обладнаними робочими місцями, а віднедавна правоохоронці мають і транспортні засоби, аби оперативніше реагувати на звернення та повідомлення громадян.

Належна охорона правопорядку та підвищення рівня безпеки жителів громади – першочергові завдання «шерифів».