КНП "Сокирянська лікарня" отримала три нових холтери від благодійників

Дата: 17.02.2023 15:49

В рамках реалізації проєкту «Серце для життя, а не для хвороб», ініційованого громадською організацією «Пошук інновацій», до комунального некомерційного підприємства міської ради «Сокирянська лікарня» доставлено нове медичне обладнання.

Як повідомлялося раніше, проєкт  став можливим за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Тож до медичного закладу вже доставлено три холтери ЕКГ, які дозволяють обстежити серцево-судинну систему, вчасно розпочати лікування серцево-судинних паталогій, спостерігати динаміку лікування.

Всі ці медичні послуги  жителі Сокирянської громади, в тому числі і внутрішньо переміщені особи, ветерани війни, які проживають на Сокирянщині та в сусідніх громадах, тепер зможуть отримати на базі КНП «Сокирянська лікарня».

Днями медики лікувальної установи взяли участь в нараді-інструктажі, яку провів фахівець фірми, де придбали медичне устаткування.

Дякуємо громадській організації «Пошук інновацій» та міжнародним благодійникам за турботу про громадян!