Сумна звістка прийшла на Сокирянщину. На Донеччині загинув наш земляк, житель села Ожеве – Олег Сергійович Манкевич

Дата: 18.02.2023 13:08

16 лютого 2023 року, внаслідок танкового обстрілу позицій противником, загинув Олег Сергійович Манкевич - командир відділення 2 взводу оперативного призначення 3 роти оперативного призначення 2 батальйону оперативного призначення однієї із військових частин Національної гвардії України.

Сокирянська громада втратила ще одного Героя, чиє ім’я навіки залишиться в нашій пам’яті.

Мужньому захиснику було 51….. Вдома у нього залишилось троє дітей та онучка.

Олег Манкевич – Герой та вірний син української землі. Найкращий батько та дідусь, люблячий чоловік та син, надійний брат, вірний побратим – таким Олег Сергійович назавжди залишиться у пам’яті близьких і рідних.

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття матері Героя – Вірі Василівні, дружині – Надії Юріївні, дітям – Артуру, Елизаветі та Світлані, онучці – Євгенії, брату Олександру та його сім’ї, всім близьким та рідним загиблого захисника!

Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять та слава Герою! Спочивай з миром!