Денис Іванович Кушнір

Дата: 22.02.2023 15:35

За значний особистий внесок у справі розбудови, розвитку і забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, жителя села Михалкове - Дениса Івановича Кушніра нагороджено відзнакою Міністра оборони Олексія Резникова – нагрудним знаком «Знак пошани».

Денис обороняє Батьківщину від ворогів з перших днів повномасштабного вторгнення росії  та нині виконує бойові завдання із захисту суверенітету України.

Також Дениса Кушніра відзначено Грамотою військової частини, де воїн наразі несе службу. Боєць удостоївся відзнаки за сумлінне виконання бойових завдань, мужність, високий професіоналізм, розумну ініціативу виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.