Члени виконавчого комітету міської ради розглянули більше двох десятків питань із різних сфер життєдіяльності громади

Дата: 23.02.2023 13:08

Більше двох десятків питань порядку денного розглянуто в ході чергового засідання виконавчого комітету, яке відбулось сьогодні, 23 лютого, під головуванням міського голови Василя Козака.

Участь в роботі взяли секретар міської ради Любов Степаненко, заступники міського голови Іван Гангал та Оксана Бабій, керуюча справами (секретар) виконкому Ауріка Мойсеєнко, керівники окремих структурних підрозділів, підприємств міської ради, старости округів громади.

Серед перших - опрацьовано питання щодо роботи управління – Центру надання адміністративних послуг (Центру Дії) Сокирянської міської ради за 2022 рік та щодо здійснення соціального супроводу сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах та сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування.

В ході засідання йшлося й про внесення змін до бюджету громади на 2023 рік, надання дозволу на видалення дерев, організацію харчування окремих категорій дітей у закладах загальної середньої освіти громади та про підтвердження передачі, розподілу гуманітарної допомоги та списання паливно-мастильних матеріалів Сокирянською міською радою.

Низка питань стосувалась соціальної сфери та об’єктів комунальної власності.

Члени виконавчого комітету підтримали проєкт рішення про утворення комісії із встановлення факту масової загибелі бджіл, затвердили протокол  та акти з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території громади.

Розглянуто питання попередньо опрацьовані комісією з питань захисту прав дитини.