Рятувальники продовжують профілактичні рейди серед населення

Дата: 23.02.2023 17:12

Днями рятувальники Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області спільно з поліцейськими офіцерами громади провели черговий профілактичний рейд серед населення.

Під час зустрічей із місцевими жителями вогнеборці нагадували громадянам правила пожежної безпеки. Зокрема, звернуто увагу на безпечну експлуатацію електромережі та газових установок, наголошено на використанні у побуті тільки справних електроприладів.

У ході спілкування рятувальники закликали дорослих постійно навчати правил безпеки і своїх дітей, а також не дозволяти малечі самостійно користуватися сірниками, вмикати та вимикати побутові електроприлади тощо.

Якщо надзвичайна ситуація все ж трапилась, фахівці радять не панікувати та не ухвалювати поспішних необдуманих рішень, необхідно негайно зателефонувати за номером «101».