Вічна пам'ять всім, хто віддав життя за Україну!

Дата: 24.02.2023 11:58

Рівно рік тому, 24 лютого 2022 року, росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з анексії Криму та окупації частини Донецької та Луганської областей.

У цій неспровокованій російсько-українській війні Сокирянщина втратила  вже 42-х своїх синів та 1 доньку.  Це 43 непоправні втрати та навіки незагоєні рани нашого краю…

Сьогодні, 24 лютого, Сокирянський міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, заступник начальника відділу Державної прикордонної служби «Сокиряни» Василь Слободянюк вшанували пам'ять загиблих захисників хвилиною мовчання та  поклали квіти до символічної експозиції, присвяченої Героям Сокирянщини, які загинули в ході російсько-української війни.

Низько вклоняємось та дякуємо всім оборонцям рідної землі!

Вічна і світла пам'ять полеглим воїнам та всім невинно вбитим російськими окупантами!