До КНП "Сокирянська лікарня" доставили 12-ти канальний електрокардіограф

Дата: 24.02.2023 12:31

Комунальне некомерційне підприємство міської ради «Сокирянська лікарня» відтепер має повний комплект медичного обладнання для обстеження серцево-судинної системи. Днями до медзакладу доставили і 12-ти канальний електрокардіограф з пам’яттю на 1000 досліджень.

Все це стало можливим завдяки реалізації проекту «Серце для життя, а не для хвороб», ініційованого громадською організацією «Пошук інновацій», за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Як повідомлялося раніше,  недавнім часом до лікарні доставили і три холтери ЕКГ, які  дозволяють вчасно розпочати лікування серцево-судинних паталогій, спостерігати динаміку лікування.

Тож щиро дякуємо громадській організації «Пошук інновацій» та Міжнародному фонду «Відродження» за допомогу та турботу! Віримо, що надана підтримка збереже не одне життя!