Профільна комісія обстежила зелені насадження у Центральному парку міста Сокиряни

Дата: 24.02.2023 16:30

Сьогодні, 24 лютого, на території Центрального парку міста Сокиряни працювала комісія з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.

Відтак, за результатами роботи, виявлено близько 30 дерев, які досягли свого граничного віку і становлять небезпеку для життя і здоров’я людей. У зв'язку з цим, було ухвалено рішення звернутись до виконавчого комітету міської ради щодо надання дозволу на видалення вказаних насаджень.

З метою вивчення думки населення, закликаємо громадян висловити своє бачення доцільності видалення зазначених дерев.

Пропозиції до 05 березня 2023 року надавати до відділу муніципальної інспекції Сокирянської міської ради, що за адресою: вул. Шевченка, 3.