Сокирянщина попрощалась із Героєм Дмитром Рошком

Дата: 01.03.2023 17:45

Сьогодні, 01 березня, Сокирянська громада попрощалась із своїм земляком, мужнім захисником України - Дмитром Федоровичем Рошком.

Молодий відважний воїн загинув 25 лютого 2023 року від ворожих російських обстрілів на Донеччині.

У перший день календарної весни військовослужбовця провели в останню дорогу…

Віддати шану Героєві, який поліг у бою з окупантами, прийшли рідні, близькі, друзі, товариші, побратими, секретар міської ради Любов Степаненко, заступники міського голови Іван Гангал та Оксана Бабій, начальник Другого відділу Дністровського РТЦК та СП Іван Серебрянський, небайдужі громадяни.

«Не знайдеться тих слів, якими можна зменшити це неосяжне горе… Гинуть кращі… Дмитро поліг смертю хоробрих, відстоюючи цілісність і незалежність України, а тепер він покинув поле битви, аби оберігати Батьківщину на небесах…» - звернувся перший заступник міського голови Іван Гангал.

Сумуємо разом із родиною загиблого воїна!

Ніколи не пробачимо ворогу!

Спи спокійно, воїне!

Герої не вмирають!