Унікальний феномен українського народу – єдність

Дата: 03.03.2023 15:24

З перших днів військової агресії росії проти України її мужні захисники та захисниці відстоюють кожен клаптик рідної землі ціною власного життя та здоров'я.

Цивільне населення всіма доступними способами працює над тим, аби максимально підтримати свою армію.  Не залишається осторонь і Сокирянська територіальна громада та її жителі. Серед них і Іван Субота.

Житель села Романківці, який має власну станцію технічного обслуговування автомобілів, постійно допомагає ремонтувати транспортні засоби, які прямують на передову до українських захисників. Вмілий господар спільно із сином Андрієм відремонтував вже не один автомобіль, який нині слугує військовим і допоміг врятувати не одне життя.

Днями Іван Субота полагодив чергове авто, яке найближчим часом буде відправлене до зони бойових дій.

Дякуємо Івану Андрійовичу за таку важливу і потрібну роботу. Нехай Ваші добрі справи повертаються Вам сторицею.

Дякуємо всім жителям громади, які щоденно не втомлюються працювати заради спільної Перемоги.

Ми – сильні разом! Все буде Україна!