Страшна звістка прийшла на сокирянську землю. На Донеччині загинув наш земляк, житель села Сербичани – Віктор Васильович Тимчук

Дата: 04.03.2023 13:31

01 березня 2023 року, під час артилерійського обстрілу, завданого військовими формуваннями російської федерації, отримавши поранення не сумісні з життям поблизу населеного пункту Берестова, Бахмутського району, загинув житель села Сербичани – Віктор Тимчук. Йому було 30…..

На захист рідної землі від ворога Віктор Тимчук став з перших днів повномасштабного вторгнення ворога на українську землю. Проходив службу у складі однієї із військових частин Збройних Сил України на посаді – старший стрілець мотопіхотного відділення, мотопіхотного взводу, мотопіхотної роти, мотопіхотного батальйону.

Завжди справедливий, розсудливий та відповідальний. Він був хорошим сином, вірним другом та побратимом.

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття матері Героя – Антоніні Євгеніївні, всім близьким та рідним загиблого захисника!

Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять та слава Герою! Спочивай з миром!