Сокирянщина в жалобі…. Загинув депутат Сокирянської міської ради, начальник відділу муніципальної інспекції – Іван Михайлович Варчук

Дата: 05.03.2023 09:40

04 березня 2023 року, боронячи українську землю від ворога, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Бударки, Харківської області, командир 1 стрілецької роти однієї із військових частин Збройних Сил України Іван Михайлович Варчук загинув.

04 квітня Герою мало виповнитись 40 років…..

Все своє життя Іван Михайлович присвятив роботі на благо людей.

Майже 18 років працював на різних посадах в Сокирянській районній державній адміністрації та Сокирянській міській раді. Розпочав свій трудовий шлях в управлінні економічного розвитку Сокирянської районної державної адміністрації. У 2007 році очолив відділ ведення Державного реєстру виборців. З 2009 – обіймав посаду начальника управління сільського господарства Сокирянської районної державної адміністрації. У 2020 році обраний депутатом Сокирянської міської ради. Цього ж року призначений начальником відділу муніципальної інспекції Сокирянської міської ради.

З перших днів війни, залишивши вдома дружину та двоє маленьких дітей, Іван Варчук став на захист рідної землі від ворога.

Щирий, відвертий, завжди готовий допомогти, душа колективу, справжній друг та порадник – таким навіки залишиться Іван Михайлович Варчук у пам'яті рідних, близьких, друзів та колег.

Сокирянська міська рада, виконавчий комітет та виконавчий апарат міської ради висловлюють щирі співчуття матері Героя – Галині Іванівні, дружині - Ларисі Петрівні, дітям - Валентину та Емілії, всім рідним і близьким Івана Михайловича.

Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять та слава Герою! Спочивай з миром, друже та колего!

Навіки в нашій пам'яті!