Міський голова зустрівся із представниками Данської ради у справах біженців в Україні

Дата: 06.03.2023 10:40

Міський голова Василь Козак спільно із секретарем міської ради Любов’ю Степаненко зустрілися із представниками Данської ради у справах біженців в Україні – Мариною Дуйловською та Артемом Чернухою.

В ході розмови обговорено процес надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які проживають на території Сокирянської  міської територіальної громади.

Зокрема, йшлося про основні категорії ВПО, які буде охоплено допомогою, та алгоритм організації видачі гуманітарної підтримки.

Передусім, як зауважили представники організації, засоби для життєдіяльності буде надано громадянам, які виїхали з населених пунктів, що включені до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих, затвердженого Мінреінтеграції.

Видача гуманітарної допомоги надаватиметься з 09 по 14 березня.

Про деталі внутрішньо переміщених осіб буде повідомлено додатково.