Його слово надихає, пробуджує та надає сил… Тарасу Шевченку – 209.

Дата: 09.03.2023 16:54

Його слово надихає, пробуджує та надає сил… Тарасу Шевченку – 209.

З нагоди пам’ятної дати у Центральній бібліотеці міста Сокиряни проведено літературну світлицю, присвячену річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Участь у заході взяли фахівці сфери культури громади, митці краю, педагоги та учні закладу загальної середньої освіти №1 м. Сокиряни, учні Романковецького ліцею ім. К.Ф. Поповича, працівники бібліотеки.

Проникливо та щемливо звучали вірші Тараса Шевченка із уст юних жителів громади. Серед них – і   переможці першого туру огляду-конкурсу читців-декламаторів «Хвилююче слово Пророка» - Андрій Савчук та Анна Шандренко.

Про значення творчості митця говорила  поетеса Лариса Тулюлюк-Кушнір.

Проведення таких заходів надзвичайно важливе. Адже Кобзар – справжній співець українського народу. Його творчість мотивувала не одне покоління борців за свободу та незалежність нашої Батьківщини.

Тож молодому українському поколінню необхідно й надалі плекати хвилююче слово Шевченка, любов до рідної мови та своєї Батьківщини, заради миру й процвітання вільної незалежної України.