Сокирянщина провела в останню дорогу захисника Віктора Откидача

Дата: 09.03.2023 17:37

Сьогодні, 09 березня, Сокирянщина попрощалась зі ще одним вірним сином України Віктором Миколайовичем Откидачем.

В останню дорогу військовослужбовця провели в селі Селище, де захисник мешкав разом із сімєю.

Віддати шану Героєві прийшли рідні, близькі, друзі, товариші, побратими, перший заступник міського голови Іван Гангал, начальник Другого відділу Дністровського РТЦК та СП Іван Серебрянський, староста Братанівського старостинського округу Василь Лєснік, небайдужі громадяни.

«Сьогодні у нас на всіх одна біда – війна, яка забирає кращих синів і дочок… Серед таких був і наш земляк – Віктор Миколайович Откидач. Цю втрату нічим не заповнити. Схиляємо голови в глибокій скорботі… Вічна пам'ять і слава Герою – Віктору Откидачу!» - звернувся перший заступник міського голови Іван Гангал.

Начальник другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Серебрянський зачитав Лист пошани та скорботи Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського, який вручено близьким загиблого захисника на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ солдата Віктора Откидача, в якому Президент схиляється перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна, чинами якого уславлений Володимирів Тризуб.

У захисника залишились дружина та троє синів.

Спи спокійно, воїне! Добра світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишиться у наших серцях!