Поліцейські закликають громадян бути уважними при спілкування з нібито працівниками служби безпеки банку

Дата: 13.03.2023 10:08

Одним з найпоширеніших видів незаконного заволодіння коштами є шахрайство пов’язане з банківськими рахунками.

Поліцейські закликають жителів краю дотримуватись декількох правил, які допоможуть вам не потрапити до рук шахраїв.

Якщо до вас зателефонували з банку, ви повинні розуміти, що працівники банків не мають права запитувати:

- PIN-код до платіжної картки;

- тризначний номер на звороті картки;

- коди підтверджень платежів;

- паролі до Інтернет-банкінгу.

У випадку отримання таких запитань під час спілкування з нібито працівниками фінансової установи одразу припиніть розмову, швидше за все це шахраї.

Джерело: Офіційний вебпортал Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області