КНП "Сокирянська лікарня" отримало витратні матеріали до повного комплекту медичного обладнання для обстеження серцево-судинної системи

Дата: 13.03.2023 11:03

Як повідомлялося раніше, комунальне некомерційне підприємство міської ради «Сокирянська лікарня» відтепер має повний комплект медичного обладнання для обстеження серцево-судинної системи. Це 12-ти канальний електрокардіограф з пам’яттю на 1000 досліджень, 3 холтери ЕКГ, а днями до медзакладу доставили і витратні матеріали: стрічки до ЕКГ, різні види шприців, системи для інфузій, рукавички тощо.

Все це стало можливим завдяки реалізації проекту «Серце для життя, а не для хвороб», ініційованого громадською організацією «Пошук інновацій», за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Лікарі, які працюватимуть із наданим устаткуванням, вже пройшли відповідну фахову підготовку та готові до діагностування та лікування пацієнтів, які мають захворювання серцево-судинної системи.

Медичні послуги жителі Сокирянської громади, в тому числі і внутрішньо переміщені особи, ветерани війни, які проживають на Сокирянщині та в сусідніх громадах, тепер зможуть отримати на базі КНП «Сокирянська лікарня».

Тож щиро дякуємо громадській організації «Пошук інновацій» та Міжнародному фонду «Відродження» за допомогу та турботу!

Сильні разом!