Відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

Дата: 13.03.2023 15:11

Сьогодні, 13 березня, під головуванням першого заступника міського голови Івана Гангала відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради. Участь в роботі взяли секретар міської ради Любов Степаненко, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко.

Члени комісії розглянули протокол про адміністративне правопорушення, вчинене жителем одного із населених пунктів громади, який вздовж громадської дороги  загородив стічну канаву, що призвело до стоку води до двох громадських криниць. Відтак, громадянин вчинив правопорушення, передбачене статтею 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Вивчивши всі матеріали справи, члени адмінкомісії ухвалили рішення притягнути мешканця громади до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у сумі 850 грн.