Єдність – національна риса українського народу, яка вразила увесь світ

Дата: 14.03.2023 11:31

Відданість Батьківщині українських військових та надзвичайно потужна підтримка армії населенням – запорука Перемоги України над ворогом.

Величезну солідарність в напрямку підтримки своєї армії постійно демонструють жителі Сокирянської міської територіальної громади. Жоден житель нашої громади не залишається осторонь і всіма силами намагається зробити свій внесок у спільну справу – захист рідної землі.

Нещодавно освітянська родина Сокирянської громади спільно з родичами військових, які боронять рубежі рідної землі на сході України, зібрали кошти і придбали автомобіль високої прохідності.

Доставку автомобіля з країн Європи забезпечили жителі міста Сокиряни, які вже неодноразово постачали транспортні засоби для потреб військових.

Авто передано жителю міста Сокиряни - Сергію, який проходить службу у складі одного із підрозділів військової частини територіальної оборони на Сході нашої держави.

Сокирянська міська рада сприяла в оформленні транспортного засобу, а також передала для потреб військових спальні мішки та засоби особистої гігієни.

Настоятель Свято-Успенської церкви житлового масиву «Та гора» міста Сокиряни отець Іван освятив авто.

Як зауважують самі військові, передане авто має високу прохідність у важких дорожніх умовах. Воно дозволить виконувати бойові завдання і рятувати життя.

Наші захисники висловлюють слова щирої вдячності жителям Сокирянщини за постійну допомогу та підтримку.

Дякуємо захисникам та захисницям України, які самовіддано боронять рідну землю від ворога! Дякуємо жителям Сокирянщини, які щоденно підтримують українську армію.

В єдності наша сила! За нами Перемога! Слава Україні! Слава її Героям!