До Сокирянської громади доставлено три генератори від благодійників

Дата: 22.03.2023 12:11

Екуменічна служба допомоги в Україні, за сприяння громадської організації «Пошук інновацій», надала  три трьохфазні бензинові, пересувні генератори, які вже доставили до громади.

Надані пристрої направлено до центрів колективного проживання внутрішньо переміщених осіб, які розташовані на території Сокирянської громади. Їх використовуватимуть для забезпечення резервного постачання електроенергії у місцям колективного проживання громадян, які прибули на Сокирянщину із інших областей України.

Потужність кожного генератора становить 16,5 кВт кожен.

Дякуємо за підтримку Екуменічній службі допомоги в Україні та громадській організації «Пошук інновацій» за допомогу та підтримку.

Створимо належні умови для проживання для українців, які знайшли прихисток у громаді, разом!