Родина приватного підприємця Валерія Гандзія з села Романківці придбала для потреб військових позашляховик Mitsubishi L200

Дата: 23.03.2023 17:28

Авто придбано для потреб одного із підрозділів військової частини територіальної оборони, де проходять службу жителі Сокирянщини. Днями транспортний засіб передано захисникам, які попрямували до зони бойових дій. Технічне обслуговування та ремонт авто здійснено за кошти місцевого бюджету. Також військовим, які доставлять позашляховик на передову, надано паливо.

Варто зауважити, що за кошти, зібрані працівниками Сокирянської міської ради, старостинських округів, сфери освіти та небайдужими жителями громади автомобілі високої прохідності придбано для всіх підрозділів вказаної вище військової частини.

Дякуємо родині Валерія Гандзія за придбану для потреб військових техніку. Нехай зроблені вами добрі справи повертаються до вас сторицею.

Дякуємо кожному жителю громади, які всіма можливими засобами підтримують українську армію.

Ми – сильні разом! Все буде Україна!