Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня Служби безпеки України

Дата: 25.03.2023 08:56

Шановні працівники Служби безпеки України!

У день вашого професійного свята прийміть щирі слова подяки за ваш професіоналізм і мужність, за сумлінне виконання службових і громадських обов’язків.

Саме ви в числі тих, хто захищаєте інтереси нашої незалежної держави, громади та суспільства.

У цей важкий час, як ніколи раніше, зростає авторитет Служби безпеки, а її співробітники, не шкодуючи сил і здоров’я, ризикуючи власним життям, захищають законність, права і свободи громадян.

Висловлюю велику вдячність всім працівникам Служби безпеки України. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ. Бажаю вам міцного здоров`я, витримки й наснаги, миру і благополуччя.

Слава Україні!

Слава її Героям!