Громадяни з категорії внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Сокирянської громади отримали гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Восток СОС»

Дата: 13.02.2023 11:42

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Гуманітарну допомогу від благодійної організації «Восток СОС» у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни нещодавно надано для потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади, в тому числі на базі центрів колективного проживання в селах Романківці та Братанівка. В першу чергу охоплено сім'ї   з дітьми та сім'ї, де проживають люди віком понад 60 років.

Дякуємо Благодійному фонду «Восток SOS» за постійну підтримку внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади. Ми високо цінуємо вашу допомогу народу України в умовах війни.