Відбувся 35–й Міжнародний турнір з боротьби дзюдо

Дата: 01.04.2023 15:28

Сьогодні, 01 квітня, на базі Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся ювілейний, 35-й Міжнародний турнір з боротьби дзюдо.

Учасниками турніру стали понад 200 юнаків та дівчат – юних спортсменів з різних куточків України та сусідньої Республіки Молдова.

Привітали учасників спортивних змагань народні депутати України Валерій Божик та Володимир Козак, Сокирянський міський голова Василь Козак, голова Окницького району Республіки Молдова Юрій Плопа, голова Чернівецької територіальної організації Громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Петро Івасюк, керівник Подільського регіонального офісу ДП “Ліси України”, депутат Чернівецької обласної ради Василь Гончар, чемпіон світу з боротьби дзюдо Сергій Тинтюк (м.Кишинів), чемпіон світу з кікбоксингу Максим Грейцар (Сокирянська громада), директор Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи Федір Блинду.

Перед початком турніру учасники та присутні гості вшанували хвилиною мовчання Героїв, які загинули за незалежність України, а також всіх невинних жертв війни.

Гості турніру відмітили важливість проведення такого роду спортивних заходів та побажали юним спортсменам приємних вражень і гарних успіхів.

Директора Сокирянської ДЮСШ Федора Блинду відзначено медаллю «За видатні спортивні досягнення» Всеукраїнського об’єднання «Країна».

Вручив почесну відзнаку голова Чернівецької територіальної організації Громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Петро Івасюк.

Федір Блинду очолює Сокирянську спортивну школу 26 років. За його вмілого керівництва спортивний заклад дав дорогу в життя спортсменам, які відомі всьому світу.

За вагомий особистий внесок у розвиток спорту на Сокирянщині та з нагоди 35-го Міжнародного турніру з боротьби дзюдо Сокирянський міський голова Василь Козак вручив тренерам Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи Юлію Савчуку та Костянтину Костишину грамоти Сокирянської міської ради.

В ході змагань учасників та переможців відзначено дипломами, медалями та пам’ятними подарунками.

Народні депутати Валерій Божик та Володимир Козак передали директору спортивного закладу Федору Блинду нові кімоно для потреб вихованців школи.