Згуртувалися, аби жити було комфортніше…

Дата: 03.04.2023 15:12

Жителі Білоусівського старостинського округу спільно із старостою Юрієм Бєдним цими вихідними попрацювали на славу. Працівники округу та сфери культури села, небайдужі мешканці та внутрішньо переміщені особи, які проживають у населеному пункті, долучились до місячника благоустрою, який триває у Сокирянській громаді.

Спільними зусиллями вдалось впорядкувати територію місцевих кладовищ, базару, територію, що прилягає до місцевого закладу освіти, під’їзних шляхів. Очистили місцевість від порослі, сухостою та сміття. Тож тепер у Білоусівці місцевість виглядає охайною та чистою.

Закликаємо жителів підтримувати порядок та дбати про чистоту довкілля! Будьмо свідомими! Ми самі створюємо середовище навколо себе!

Дякуємо всім, хто долучився до потрібної справи!  Та нагадуємо мешканцям громади, що дбати про  благоустрій просто! Тож долучайтесь до толок із прибирання місцевостей!