Страшна війна обірвала молоде життя… Сокирянщина у жалобі… Загинув мужній захисник України, житель міста Сокиряни – Сергій Миколайович Кулій

Дата: 04.04.2023 13:04

З перших днів війни Сергій Кулій, не очікуючи повістки, став на захист рідної землі від ворога. До початку повномасштабного вторгнення  він працював охоронцем у центрі творчості дітей та юнацтва.

03 квітня, в районі населеного пункту Миколаївка, Чугуївського району, Харківської області, авто, в якому перебував Сергій Миколайович, підірвалось на протитанковій міні.  Серце Героя зупинилось... Йому навіки 47….

Розумний, веселий, він завжди умів знайти потрібні слова для підтримки. Опора для матері та дружини, приклад для дітей. Сергій Миколайович Кулій назавжди залишиться в пам'яті  рідних і близьких як найкращий син, батько та чоловік, вірний друг та побратим.

Не можливо знайти слів, аби зарадити цій величезній втраті. Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття матері Героя – Тетяні Іванівні, дружині – Наталії Михайлівні, дітям Олександрі та Нікіті, всім близьким і рідним мужнього захисника.

Ми розділяємо біль вашої непоправної втрати.

Нехай світлий спомин про Сергія Миколайовича Кулія назавжди залишиться в пам'яті всіх, хто його знав.

Вічна слава і пам'ять Герою!