Страшна звістка сколихнула Сокирянську громаду. Боронячи рідну землю від ворога, загинув житель села Коболчин, молодий Герой – Назар Ніколайко

Дата: 06.04.2023 16:55

31 березня 2023 року старший сержант 2 аеромобільного взводу 1 аеромобільної роти аеромобільного батальйону однієї із військових частин Збройних Сил України Ніколайко Назар Романович загинув, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Мар'їнка Донецької області. Мужньому захиснику України навіки 23….

До початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Назар Ніколайко проходив службу у лавах Державної прикордонної служби. Справедливий, відповідальний, завжди готовий допомогти - таким Назар Романович назавжди залишиться в пам'яті рідних і близьких.

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття батькам Героя – Роману Васильовичу та Любові Миколаївні, дружині – Анастасії Олександрівні, синочку – Леву, всім близьким і рідним Назара Ніколайка.

Страшна втрата для родини і всієї громади. У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із вами та вшановуючи світлу пам'ять гідного сина України…

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!