Страшна звістка сколихнула Сокирянщину. У боях на Донеччині загинув наш земляк, житель села Новоолексіївка - Юрій Присакар

Дата: 07.04.2023 17:22

Старший солдат Присакар Юрій Федорович загинув 10 березня 2023 року в районі населеного пункту Іванівське, Донецької області під час штурмових дій противником. Досі військовий вважався зниклим безвісти.

13 квітня мужньому захиснику України мало б виповнитись 42 роки.

Юрій Присакар п’ять років боронив рідну землю від ворога - в ході антитерористичної операції на Сході України. З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України одним із перших став на захист Батьківщини - у складі Збройних Сил України.

Досвідчений, мужній, відповідальний та чесний – таким назавжди залишиться Юрій Присакар у пам’яті рідних, близьких та побратимів.

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття батькові Героя – Федору Іллічу, брату – Івану Федоровичу, а також всім близьким та рідним загиблого захисника!

Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять та слава Герою – Юрію Федоровичу Присакару!