Борецький Олексадр Анатолійович

Борецький Олексадр Анатолійович

(31.08.1975 – 03.04.2023)

Житель міста  Сокиряни.

Разом із дружиною виховували двох дітей – сина та доньку.

Значну частину свого життя пропрацював на різних посадах державної установи «Сокирянська виправна колонія (№67)», носив звання підполковника внутрішньої служби.

«Підполковник внутрішньої служби Олександр Анатолійович значну частину свого життя працював на посаді начальника відділу нагляду та безпеки установи, був справедливим та досвідченим професіоналом своєї справи, справжнім взірцем» - згадують про Олександра Анатолійовича колеги.

На фронті військовослужбовець був головним сержантом 1стрілецького взводу 3 стрілецької роти однієї з військових частин Збройних сил України.

Загинув воїн 03 квітня 2023 року в районі населеного пункту Миколаївка Харківської області, прямуючи виконувати бойові завдання. Серце мужнього військовослужбовця зупинилось від поранень, отриманих внаслідок підриву на протитанковій міні.

Поховали Олександра Борецького на центральному кладовищі міста Сокиряни.