Відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

Дата: 10.04.2023 12:50

Сьогодні, 10 квітня, під головуванням першого заступника міського голови Івана Гангала, за участю керуючої справами виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, відбулось засідання адміністративної комісії.

На порядок денний було винесено справу про адміністративне правопорушення на підставі протоколу, складеного на жителя одного із населених пунктів громади. Зі змісту протоколу вбачається, що громадянин зі свого домогосподарства провів каналізаційну трубу в стічний кювет громадської дороги, що призвело до незручностей для сусідів та інших мешканців старостинського округу.  Відтак, житель громади вчинив правопорушення, передбачене статтею 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», яка передбачає накладення штрафу на порушників від  двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Детально вивчивши всі матеріали справи, члени адміністративної комісії ухвалили рішення притягнути мешканця громади до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу у розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у сумі 1020 грн.