До Сокирянської громади надійшла трагічна звістка із фронту: в бою за Україну загинув житель села Шебутинці Анатолій Васильович Пержул

Дата: 10.04.2023 14:08

Старший сержант Анатолій Пержул загинув 18 лютого 2023 року поблизу населеного пункту Іванівське Донецької області. До цього часу військовослужбовець вважався зниклим безвісти.

До останнього подиху Анатолій Пержул був вірний військовій присязі, мужньо виконував свій військовий обов’язок, та під час оборонного бою, внаслідок мінометно-атрилерійського обстрілу ворогом, воїн поліг, захищаючи свободу і незалежність своєї країни.

Обороняючи рідну землю від російських окупантів Анатолій Васильович був старшим стрільцем  стрілецької  роти однієї із військових частин Збройних сил України.

Народився військовий у селі Шебутинці, де і проживав  разом із родиною. Йому було 53…

Односельчани відгукуються про мужнього захисника як про працьовиту, відповідальну та надійну людину, якій, на превеликий жаль, безжальний ворог обірвав життя у самому розквіті сил.

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття матері Героя Ганні Антонівні, дружині Аллі Євгенівні, донькам Софії і Таїсії, сину Костянтину, онучкам Олександрі та Наталі,  брату Леоніду Васильовичу, всім рідним, близьким, товаришам, побратимам відважного воїна.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Низький доземний уклін та повага Герою!

Ніколи не пробачимо ворогу!