Сокирянщина попрощалась із захисником України Юрієм Присакарем

Дата: 11.04.2023 15:34

Сьогодні, 11 квітня, Сокирянщина попрощалась із захисником України Юрієм Присакарем.

В останню дорогу воїна провели у рідному селі – Новоолексіївка.

Віддати шану Герою прийшли рідні, близькі, друзі, товариші, побратими, перший заступник міського голови Іван Гангал, представники Другого відділу Дністровського РТЦК та СП, староста Олексіївського старостинського округу Надія Дімітрієва, небайдужі громадяни.

«Юрій Присакар не з чуток знав, що таке горнило війни, адже п’ять років боронив рідну землю від російської навали – в ході антитерористичної операції на Сході України. Чуйна людина та справжній, вірний друг для своїх побратимів, відважний воїн та захисник рідної Батьківщини – Юрій Присакар навіки в наших серцях…» - звернувся перший заступник міського голови Іван Гангал.

Немає в світі сили, яка б могла затамувати невгамовний біль, що пронизує серця українців, які оплакують своїх рідних, загиблих  у цій страшній війні…

Сумуємо разом із рідними та близькими полеглого захисника.

Вічна пам'ять і слава Герою!