Нове медичне обладнання доставлено для потреб КНП «Сокирянська лікарня»

Дата: 12.04.2023 10:06

Мова йде про  операційний стіл з рентген-прозорою верхньою частиною, який використовуватимуть для необхідних маніпуляцій у хірургічному та травматичному відділеннях медзакладу.

Устаткування закуплено в рамках реалізації проєкту «Медичне обладнання для КНП «Сокирянська лікарня», який реалізовує громадська організація «Пошук інновацій» за фінансової підтримки Посольства Німеччини в Україні.

Придбане обладнання є надзвичайно важливим для лікарні, адже дозволить покращити стандарти медичного обслуговування та надавати якісну і висококваліфіковану медичну допомогу населенню Сокирянської громади та жителям Дністровського району на вторинному рівні.  Також підвищить ефективність лікування пацієнтів із різними паталогіями кістково-м’язевої системи.

Тож дякуємо громадській організації «Пошук інновацій» та Посольству Німеччини в Україні за турботу про громадян та надану технічну підтримку!

Сильні разом!