У Ломачинецькому старостинському окрузі дружно наводили лад на території

Дата: 12.04.2023 12:31

У Сокирянській громаді триває весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів. До потрібної справи долучились і юні та дорослі жителі Ломачинецького старостинського округу.

Днями небайдужі учні Ломачинецької гімназії спільно із старостою села Лілією Кефою впорядкували територію місцевого парку та дитячого майданчика.

Відповідальні ломачинчани виявили ініціативу та упорядкували місцевість біля в’їзного знаку до села. Там тепер милуватимуть око сельчан та гостей краю туї, ялівець і самшит.

Затишок і порядок у своїй громаді – справа кожного її жителя. Тож закликаємо всіх долучатися до ініціатив із благоустрою і робити наш край чистішим і красивішим!