До уваги жителів Сокирянщини!

Дата: 12.04.2023 12:43

Фахівці відділу регулювання земельних відносин та екології Сокирянської міської ради повідомляють, що під час проведення моніторингу щодо наявності правовстановлюючих документів, виявлено значну кількість не зареєстрованих земельних ділянок.

Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру з подальшим зверненням до суб’єкта державної реєстрації для проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку.

Згідно зі  статтями 125, 126 Земельного кодексу України право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації права власності на земельну ділянку відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

З огляду на вищезазначене, повідомляємо про необхідність державної реєстрації права власності на земельні ділянки, які  передані у приватну власність на підставі рішень сесії органів місцевого самоврядування.

Для здійснення реєстрації права власності на земельну ділянку потрібно звернутися до ЦНАПу Сокирянської міської ради за адресою м.Сокиряни вул. М.Грушевського, 6-А . При собі потрібно мати наступні документи :

Паспорт громадянина України;

Ідентифікаційний податковий номер;

Витяг з Державного земельного кадастру;

Рішення сесії Сокирянської міської ради про затвердження технічної документації (проекту землеустрою);

Сертифікат, що посвідчує право на земельну частку (пай ( в окремих випадках));

Свідоцтво про право власності (в окремих випадках).

Зверніть увагу на те, що за реєстрацію права власності справляється адміністративний збір.