У селі Шебутинці в останню дорогу сьогодні провели захисника України Анатолія Пержула
Анатолій Васильович загинув, обороняючи Батьківщину, ще у лютому 2023 року та більше місяця вважався зниклим безвісти, сьогодні воїн знайшов вічний спочинок на рідній землі.
Попрощатись із Героєм прийшли рідні, близькі, друзі, товариші, побратими, перший заступник міського голови Іван Гангал, начальник Другого відділу Дністровського РТЦК та СП Іван Серебрянський, староста Шебутинецького старостинського округу Віталій Чорний, небайдужі громадяни.
Велика родина Анатолія Пержула вмить осиротіла… мати та дружина залишились без міцної опори, троє дітей - без мудрої батьківської поради, не проводитимуть час із дідусем онуки…
«В наших серцях Анатолій Пержул залишиться справжнім Героєм – відважним, хоробрим, добрим. Ми ніколи не забудемо подвигу наших полеглих воїнів, кращих синів і доньок України! Ми ніколи не пробачимо ворогу горе, яке він приніс на нашу мирну землю!» - звернувся перший заступник міського голови Іван Гангал.
Вічна пам'ять, слава і шана захиснику Батьківщини Анатолію Пержулу!
Герої не вмирають!