Жителі Сербичанського старостинського округу долучились до місячника санітарної очистки і благоустрою, який триває у громаді

Дата: 12.04.2023 17:11

Взяли участь у місячнику санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, а паралельно -  підготувались до Великодня, - і жителі Сербичанського старостинського округу.

Вирувала робота і на території біля адмінбудівлі, і в центрі села.

До впорядкувань місцевості долучились працівники старостинського округу та сфери культури, соціальні робітники, небайдужі громадяни.

Несподіванкою для колективу старостату став візит жителя села Сербичани – Володимира Васильовича Руснака, якому минулого року виповнилося 83 роки.

Пан Володимир  звернувся з ініціативою ліквідації стихійного сміттєзвалища і попросив надати транспорт для вивезення сміття.

Незважаючи на свій поважний вік, Володимир Васильович в урочищі «поле №6» самостійно вирізав поросль, очистив та завантажив сміття на причіп.

Дякуємо Володимиру Васильовичу за небайдужість та взірцевий приклад для наслідування!

Дякуємо всім, хто долучився до потрібної справи!

Нагадаємо, весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів громади триватиме до 1 травня. Але маємо пам’ятати - про чистоту потрібно дбати  постійно. Будьмо свідомими! Яскравий приклад тому – Володимир Васильович Руснак.