Спи спокійно, воїне!

Дата: 13.04.2023 17:18

Сьогодні, 13 квітня, в останню дорогу жителі Сокирянщини провели відважного захисника України Станіслава Олеговича Івашкевича. Попрощались із воїном у селі Селище, де він проживав разом із родиною.

Вздовж автошляхів громади мешканці проводжали свого оборонця на колінах…

Віддати шану Героєві прийшли рідні, близькі, товариші, побратими, перший заступник міського голови Іван Гангал, начальник Другого відділу Дністровського РТЦК та СП Іван Серебрянський, староста Братанівського старостинського округу Василь Лєснік, небайдужі громадяни.

Нагадаємо, Станіслав Івашкевич родом із міста Авдіївка, Донецької області. У 2014 році на Сокирянщину, до села Селище, приїхали батьки Станіслава, тут придбали житло. Станіслав з дружиною та сином прибули на початку червня 2022 року, а вже 14 червня молодий хлопець пішов захищати рідну землю від ворога - у лавах Збройних Сил України.

«Станіслав Івашкевич за недовгий час проживання у нашій громаді, вже встиг стати «своїм» та знайти довіру та повагу серед односельчан. Та сьогодні ми зібралися, аби провести мужнього захисника України в останню дорогу. Важко знайти слова втіхи та маємо пам’ятати - Герої не вмирають, вони просто покидають поле битви, щоб оберігати Україну на небесах…» - звернувся перший заступник міського голови Іван Гангал.

Ніколи не пробачимо ворогу!

Вічна пам'ять і шана захиснику України Станіславу Івашкевичу!

Навіки в серцях!