Івашкевич Станіслав Олегович

Дата: 18.04.2023 15:50

Івашкевич Станіслав Олегович

(18.06.1990 – 18.02.2023)

Станіслав Івашкевич родом із міста Авдіївка Донецької області. У 2014 році на Сокирянщину, до села Селище, приїхали батьки Станіслава, тут придбали житло. Станіслав з дружиною та сином прибули на початку червня 2022 року, а вже 14 червня молодий хлопець пішов захищати рідну землю від ворога - у лавах Збройних Сил України.

Відповідальний, чесний, із загостреним відчуттям справедливості Станіслав Олегович не міг змиритись із зухвалим вторгненням ворога. Залишивши дружину, сина та матір, молодий чоловік став на захист Батьківщини.

18 лютого 2023 року, під час оборонного бою - внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Іванівське, Донецької області, старший стрілець 2 відділення 3 стрілецького взводу 2 стрілецької роти однієї із військових частин Збройних Сил України Станіслав Івашкевич загинув. Більше місяця  військовий вважався зниклим безвісти.

«Ми пам’ятатимемо тебе як чудову людину, вірного друга, Героя нашої Батьківщини!» - кажуть про Станіслава Олеговича близькі знайомі.

Останній спочинок Герой знайшов на кладовищі села Селище.