У Гвіздовецькому старостинському окрузі оргізували толоку для прибирання територій

Дата: 19.04.2023 12:30

Долучились до заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища і у Гвіздовецькому старостинському окрузі.  На толоку прийшли і працівники старостату, і відділення пошти, і пожежники, і працівники будинку культури і бібліотеки села.

В результаті активної і злагодженої роботи приведено до належного санітарного стану території біля місцевого сміттєзвалища та прилеглої лісосмуги. Окрім того, здійснено благоустрій зупинки громадського транспорту та впорядковано парк, що розташований у селі, оновлено приміщення розташування місцевого пожежного підрозділу.

Як зазначають працівники округу, у планах – організація нового вигляду місцевості біля адмінбудівлі старостату та прибирання кладовища.

Зазначимо, що благоустрій – це не разова акція, а щоденна робота. Варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про свій населений пункт, про чистоту і порядок в ньому.

Пам’ятаймо – це наша спільна справа!

Будьмо свідомими!