Вітаємо з новими здобутками юних екологів Сокирянської громади!

Дата: 21.04.2023 12:26

Днями оприлюднено підсумки обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села», на який було представлено понад 80 робіт учнів закладів загальної середньої та  позашкільної освіти області. Серед учасників – і юні екологи Сокирянської громади.

Подані на виставку доробки  вирізнялися творчим підходом, оригінальністю, креативністю, якістю оформлення, цікавим викладенням власних поглядів. Тож проведена робота принесла свої результати!

Визначено абсолютними переможцями та нагороджено дипломами комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» учасників обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села»:

В номінації «Один день з життя села»:

- Дідик Іванну, ученицю ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Сокиряни. Керівник: Барчук Людмила Дмитрівна;

- Сандуляка Тимофія, учня ОЗ «Михалківський ліцей». Керівник: Нараєвська Ганна Павлівна.

В номінації «Природні об’єкти села очима дітей»:

- Беженар Емму, вихованку гуртка «Юні охоронці природи» ЦТДЮ Сокирянської міської ради. Керівник: Степанятова Альона Михайлівна;

- Лінгурян Ангеліну, вихованку гуртка «Світ творчості» ЦТДЮ Сокирянської міської ради. Керівник: Тимчук Ольга Костянтинівна;

- Тодосійчука Артема, Тодосійчука Станіслава, учнів ОЗ «Василівський ліцей». Керівники: Івасюк Тетяна Вікторівна, Костюк Майя Володимирівна.

В номінації «Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів»:

- Вознюк Катерину, Кравченко Валерію, вихованок гуртка «Мода і стиль» ЦТДЮ Сокирянської міської ради. Керівник: Тихович Ксенія Михайлівна;

- Мадей Юлію, ученицю ЗЗСО I-III ступенів №1 м. Сокиряни. Керівник: Ткач Таїна Миколаївна.

Визначено переможцями та нагороджено дипломами І ступеня комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» учасників обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села»:

В номінації «Природні об’єкти села очима дітей»:

- Дубенко Кирила, учня ОЗ «Романковецький ліцей ім. К.Ф. Поповича». Керівник: Костюк Людмила Павлівна.

В номінації «Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів»:

- Проданюк Ангеліну, ученицю Сербичанської гімназії-філії ОЗ «Романковецький ліцей імені академіка К.Ф. Поповича». Керівник: Гафінчук Людмила Іванівна.

Визначено призерами та нагороджено дипломами ІI ступеня комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» учасників обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села»:

В номінації «Один день з життя села»:

- Новоженю Анастасію, ученицю Селищанського НВК. Керівник: Коротіч Мар’яна Григорівна.

В номінації «Природні об’єкти села очима дітей»:

- Железняк Олександру, ученицю Вітрянської гімназії-філії ОЗ «Михалківський ліцей». Керівник: Ситнікова Жанна Іванівна.

Визначено призерами та нагороджено дипломами ІII ступеня комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» учасників обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села»:

В номінації «Природні об’єкти села очима дітей»:

- Степанятова Дениса, вихованця гуртка «Мода і стиль» ЦТДЮ Сокирянської міської ради. Керівник: Тихович Ксенія Михайлівна;

- Марущак Кіру, ученицю ЗЗСО I-III ступенів №1 м. Сокиряни. Керівник: Долга Ірина Іванівна.

В номінації «Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів»:

- Ломанчук Марину, ученицю ОЗ «Василівський ліцей. Керівник: Кушнір Олена Іванівна;

- Драгомерецьку Ангеліну, ученицю Грубнянського НВК. Керівник: Панєнкова Валентина Миколаївна;

- Чорну Ліну, ученицю ОЗ «Шебутинецький ліцей». Керівник: Чорна О.В.;

- Коротіча Даніїла, учня Селищанського НВК. Керівник: Леськова Ліда Михайлівна.

Роботи абсолютних переможців направлені до всеукраїнського оргкомітету для участі у національному етапі Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села».

Щиро вітаємо учнів та їх наставників! Бажаємо успіхів!