До благоустрою та санітарної очистки території громади долучився Корманський старостинський округ

Дата: 21.04.2023 16:24

Сьогодні, 21 квітня, працівники Корманського старостинського округу спільно з працівниками місцевого фельдшерсько-акушерського пункту та закладу освіти працювали над впорядкуванням території, прилеглої до адмінприміщення старостинського округу, а також пам'ятника загиблим воїнам-односельцям. Спільними зусиллями територію прибрано від побутового сміття та решток сухої рослинності.

Найближчим часом також планується здійснити благоустрій території місцевого кладовища та берега річки Дністер.

Староста Корманського старостинського округу Олеся Базелюк висловлює щиру вдячність всім жителям старостинського округу, які проявляючи небайдужість до благополуччя рідного села, долучаються до благоустрою та впорядкування терииторії.

Дякуємо громадянам, які долучаються до благоустрою населених пунктів громади, адже це спільна справа, яка робить наш рідний край чистим та комфортним.