Жителі Олексіївського старостинського округу долучились до благоустрою території села Олексіївка

Дата: 24.04.2023 08:11

Днями працівники Олексіївського старостинського округу, сфери культури та охорони села Олексіївка, а також небайдужі жителі попрацювали над благоустроєм населеного пункту.

Спільними зусиллями впорядковано територію навколо адміністративного приміщення старостинського округу та місцевого парку відпочинку, прибрано та пофарбовано територію, що прилягає до пам'ятника загиблим воїнам-односельцям.

Активно попрацювали жителі села Олексіївка над благоустроєм місцевого кладовища. Територію прибрано від побутового сміття, розчищено від решток сухої рослинності та чагарників. Все зібране вивезено за межі кладовища.

Староста Олексіївського старостинського округу Надія Дімітрієва висловлює подяку всім, хто долучився до важливої справи з впорядкування населеного пункту, адже підтримання порядку на території села – спільна справа.