Впорядковано територію Меморіального комплексу та освітньо-мистецького центру в місті Сокиряни

Дата: 26.04.2023 11:13

Меморіальний комплекс в місті Сокиряни – місце, яке має своє особливе значення для кожного жителя громади. Він зберігає пам'ять про ціну, яку заплатив український народ, відстоюючи свою волю та незалежність. Тут завжди панує атмосфера спокою та мовчазної величі.

Про чистоту та порядок на території Меморіального комплексу завжди дбають працівники Будинку народної творчості та дозвілля міста Сокиряни. Вони зауважують, що дбати про місце пам'яті – святий обов'язок.

Відтак, днями працівники Сокирянського будинку народної творчості та дозвілля, художньої школи, історичного музею, музичної школи імені М.Мафтуляка та центральної бібліотеки працювали над благоустроєм території. Дбайливо облаштували клумби та газони, прибрали територію.

Попрацювали працівники сфери культури і над благоустроєм території освітньо-мистецького центру, адже він першим зустрічає і жителів громади, і її гостей, залишаючи незабутній спомин.

Дякуємо всім, хто дбає про чистоту та порядок на території громади, долучається до акції з благоустрою населених пунктів.