Днями рятувальники відвідали Сокирянське вище професійне училище

Дата: 26.04.2023 11:32

В рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Дністровського районного відділу та 8ДПРЧ 5ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області проводять інформаційно - роз’яснювальну роботу серед учнів закладів освіти громади.

Днями рятувальники відвідали Сокирянське вище професійне училище.

Під час зустрічі вогнеборці нагадали учням закладу про основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, безпечного поводження вдома й на вулиці, користування електроприладами, поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та проведення евакуації з навчального закладу, роз'яснили порядок дій під час пожежі в будинку. Рятувальники нагадали про правила користування вогнегасниками, а також продемонстрували пожежну техніку та  алгоритм її роботи у випадку надзвичайної ситуації.

Для того, щоб вкрай важлива інформація залишалася у пам’яті надовго, рятувальники вручили учням пам’ятки, де зазначено інформацію щодо алгоритму дій у разі виникнення пожежі та надзвичайної ситуації, а також номер телефону Служби порятунку.