Триває місячник благоустрою та санітарної очистки населених пунктів Сокирянської громади
Дата: 26.04.2023 17:08
Кількість переглядів: 216
До загальної акції активно долучаються працівники державних та комунальних установ громади, представники приватного сектору, сільськогосподарські підприємства та пересічні жителі Сокирянської громади.
Днями до спільної справи з впорядкування території долучились працівники Товариства «Сварог-Буковина», приміщення яких розташовані в селі Коболчин.
Представники аграрного підприємства впорядкували територію навколо підпорядкованих їм приміщень, прибрали побутове сміття, видалили та вивезли рештки сухої рослинності і чагарники.
Дякуємо всім, хто докладає зусиль та дбає про чисте довкілля.
У спільній справі з благоустрою території рідного краю важлива навіть найменша участь кожного його жителя. Тоді наш спільний дім буде чистим та комфортним.