Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня працівників казначейства

Дата: 27.04.2023 09:13

Щиро вітаю колектив управління Державної казначейської служби України у Сокирянському районі з професійним святом!

У Казначействі зосереджений фінансовий ресурс країни – від коштів найменшої територіальної громади до державного бюджету, з якого фінансується утримання армії, органів охорони порядку, освіта, охорона здоров'я, пенсії та інші соціальні виплати. Ви виконуєте відповідальну справу, від якої у великій мірі залежить благополуччя людей.

Впевнений, що ваша плідна та наполеглива праця, відданість справі й надалі сприятимуть ефективному виконанню своїх професійних обов’язків та забезпеченню стабільного функціонування фінансової системи Сокирянщини.

Дякую кожному з вас за сумлінну працю, особливо в непростих умовах воєнного стану. Попри усю складність ситуації, яку переживає сьогодні Україна, ви продовжуєте виконувати свою роботу якісно, професійно і відповідально.

Бажаю кожному з вас миру, здоров`я, родинного затишку та оптимізму.